تماس با ما

ساپتک اسپرت

شرکت ساپتک اسپرت با تجربه چندین ساله و شناخت نیاز بازار، در فروش تجهیزات بازی کودکان و نوجوانان به خصوص اسکوتر برقی، ماشین و موتور برقی و انواع اسکیت برد های برقی مشغول به فعالیت می‌باشد. این مجموعه وارد کننده مستقیم اسکوتر برقی بدون واسطه است.
ساپتک اسپرت فعالیت حرفه ای خود را از سال 1394 آغاز کرده و تا کنون در معرفی جدید ترین وسایل بازی بازار ایران پیش گام بوده است. ساپتک اسپرت ارائه خدمات خود را تنها محدود به تهران نکرده است این مجموعه ارائه خدمات در تمام استان های ایران را دارد.

تعمیرات و گارانتی

این مجموعه به دلیل تجربه بالا در زمینه تعمیرات و واردات قطعات اسکوتر برقی، دارای واحد تعمیرات و کارشناسان متخصص در این زمینه می باشد. همچنین تمامی محصولات مجموعه ساپتک اسپرت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز می باشد.

تعمیرات اسکوتر برقی

شبکه های اجتماعی

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از جدید ترین اخبار مجموعه و جدید ترین محصولات ما را در اینستاگرام دنبال کنید.  همچنین برای مشاوره در خرید می توانید از طریق واتساپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

📍 آدرس واحد فروش

 تــهران – بـزرگراه سـردار ســلیمانی – بعد از خیابان حسن بنا – نبش احمدی پلاک ۳۰

📍 آدرس واحد تعمیرات

 تــهران – بـزرگراه سـردار ســلیمانی – بعد از خیابان حسن بنا – نبش احمدی پلاک ۳۰

ساعت کاری مجموعه

⏱ ساعات کاری این مجموعه شنبه تا چهارشنبه از  8 صبح الی 17:30 بعد از ظهر می باشد.

شماره های تماس مجموعه :

📞 09101654985

📞 021-26311914

فرم تماس

نحوه ارتباط با شما

دراسرع وقت کارشناسان ما با شما ارتباط بر قرار می کنند، جهت تماس تلفنی می توانید با شماره 91301404 -021 (داخلی 228) تماس حاصل نمائید.