اسکوتر برقی | قیمت اسکوتر برقی
سبد خرید خالی است.

قیمت اسکوتر برقی 8 اینچ

قیمت اسکوتر برقی 8 اینچ

اسکوتر برقی 8 اینچ selekt

قیمت اسکوتر برقی 8 اینچ از هاوربردهای سایز متوسط می باشد. این اسکوتر هوشمند دارای دارای دو موتور با قدرت 300 وات می باشد. و از نظر تحمل وزن مانند سایزهای بالاتر 120 کیلوگرم تحمل وزن دارد که البته پیشنهاد متخصصین ما استفاده تا وزن 80-90 کیلوگرم می باشد. این اسکوتر دارای باتری 20 سلولی لیتیومی است و با هر بار شارژ حدود 15-20 کیلومتر را طی مسافت می کند. البته نگه داشتن شارژ و سرعت اسکوتر برقی به عوامل دیگر نظیر وزن استفاده کننده، وزن خود اسکوتر و سطح در حال استفاده دارد. سرعت این اسکوتر 15-20 کیلومتر در ساعت است. اسکوترهای 8 اینچ شیب های 20-25 درجه را به راحتی طی می کنند. قطر چرخ های این هاوربرد 20 سانتیمتر می باشد.

آیا اسکوتر برقی 8 اینچ انواع مختلفی دارد:

اسکوتر برقی 8 اینچ می تواند انواع مختلفی داشته باشد که همین امر باعث متغییر بودن قیمت می شود.

ریموت:

ریموت کنترل امکان دیگری است که بعضی اسکوتر ها دارند. با ریموت می توانید اسکوتر را روشن و خاموش کنید البته در حالت استندبای یعنی باید اسکوتر از دکمه پاور روشن باشد تا بتوان از کنترل روشن خاموش کرد.

بلوتوث:

بلوتوث به اسکوترها این امکان را می دهد تا آهنگ انتخابی شما در موبایل از اسپیکر اسکوتر برقی پخش شود که این امکان بسیار مورد علاقه استفاده کننده هاست.

این امکانات مانند:

  • بلوتوث
  • ریموت
  • اتوبالانس
  • دسته حمل
  • چراغ روی چرخ
  • چراغ وسط چرخ می باشد.

چراغ روی چرخ و چراغ وسط رینگ:

ال ای دی های زیبا که روی گلگیر و وسط رینگ در بعضی مدلها زیبایی آن را دو چندان کرده و در شب زیبایی خاصی می بخشد.

دسته حمل:

دسته حمل کوچک کنار هاوربرد امکان جابجایی راحت تر را فراهم می کند. و تحمل وزن اسکوتر راحت تر می شود.

اتوبالانس:

مکانیزم اتوبالانس یا خود تعادل سیستم اتوماتیک صاف کردن کفه اسکوتر است که به حفظ تعادل و یادگیری اولیه کمک می کند و برای وزن های کم پیشنهاد می شود.

نحوه خرید اسکوتر برقی 8 اینچ:

برای خرید اسکوتر می توانید از طریق خرید اینترنتی از درگاه بانکی اسکوتر برقی ساپتک ایرانیان از طریق همین سایت اقدام به پرداخت نمایید و یا می توانید از ما درخواست لینک خرید کنید و برای شما لینک خرید ارسال خواهد شد و می توانید به راحتی پرداخت خود را انجام دهید.

نحوه ارسال :

پس از پرداخت و یا هماهنگی با ما ارسال اسکوتر در تهران توسط پیک کمتر از سه ساعت و در شهرستان ها ارسال از طریق تیپاکس یا باربری در کمتر از ۴۸ ساعت صورت خواهد گرفت. در تهران ارسال کمتر از دو ساعت انجام خواهد شد.

اسکوتر برقی 8 اینچ
×