اسکوتر برقی | قیمت اسکوتر برقی
سبد خرید خالی است.

قیمت اسکوتر برقی 6.5 اینچ

قیمت اسکوتر برقی 6.5 اینچ

قیمت اسکوتر برقی 6.5 اینچ از هاوربرد های پر طرفدار می باشد. این اسکوتر هوشمند دارای دارای دو موتور با قدرت 250 وات می باشد. و مانند سایزهای بالاتر 120 کیلوگرم تحمل وزن دارد که البته پیشنهاد متخصصین ما استفاده تا وزن 80-90 کیلوگرم می باشد. حداقل وزن مناسب برای حرکت این اسکوتر، 15 کیلوگرم است. این اسکوتر دارای باتری 20 سلولی لیتیومی است و با هر بار شارژ حدود 15-20 کیلومتر را طی مسافت می کند.
البته نگه داشتن شارژ و سرعت اسکوتر برقی به عوامل دیگر نظیر وزن استفاده کننده، وزن خود اسکوتر و سطح در حال استفاده دارد. سرعت این اسکوتر 15-20 کیلومتر در ساعت است و برای سطوح صاف مناسب تر است . اسکوترهای 6/5 اینچ شیب های 15-20 درجه را به راحتی طی می کنند.

اسکوتر برقی 6.5 اینچ

انواع اسکوتر برقی 6.5 اینچ

اسکوتر برقی 6.5 اینچ
اسکوتر برقی کارکرده

قیمت اسکوتر برقی 6.5 اینچ می تواند انواع مختلفی داشته باشد که همین امر باعث متغییر بودن قیمت می شود.

این امکانات مانند:

 

بلوتوث:

بلوتوث به اسکوترها این امکان را می دهد تا آهنگ انتخابی شما در موبایل از اسپیکر اسکوتر برقی پخش شود که این امکان بسیار مورد علاقه استفاده کننده هاست.

 

ریموت:

ریموت کنترل امکان دیگری است که بعضی اسکوتر ها دارند.

با ریموت می توانید اسکوتر را روشن و خاموش کنید البته در حالت استندبای، یعنی باید اسکوتر از دکمه پاور روشن باشد تا بتوان از کنترل روشن خاموش کرد.

 

اتوبالانس:

مکانیزم اتوبالانس یا خود تعادل سیستم اتوماتیک صاف کردن دو کفه اسکوتر است که به حفظ تعادل و یادگیری اولیه کمک می کند.

و برای وزن های کم پیشنهاد می شود.

 

دسته حمل:

دسته حمل کوچک کنار هاوربرد امکان جابجایی راحت تر را فراهم می کند.

و تحمل وزن اسکوتر راحت تر می شود.

 

چراغ روی چرخ و چراغ وسط رینگ:

ال ای دی های زیبا که روی گلگیر و وسط رینگ در بعضی مدلها زیبایی آن را دو چندان کرده و در شب زیبایی خاصی می بخشد.

نحوه سفارش و خرید:

برای خرید اسکوتر می توانید از طریق خرید اینترنتی از درگاه بانکی اسکوتر برقی ساپتک ایرانیان از طریق همین سایت اقدام به پرداخت نمایید و یا می توانید از ما درخواست لینک خرید کنید و برای شما لینک خرید ارسال خواهد شد و می توانید به راحتی پرداخت خود را انجام دهید.

نحوه ارسال :

پس از پرداخت و یا هماهنگی با ما ارسال اسکوتر در تهران توسط پیک کمتر از سه ساعت و در شهرستان ها ارسال از طریق تیپاکس یا باربری در کمتر از ۴۸ ساعت صورت خواهد گرفت. در تهران ارسال کمتر از دو ساعت انجام خواهد شد.

×