اسکوتر برقی صندلی دار

فهرست مطالب

با اسکوترهای برقی صندلی دار از شر ترافیک به راحتی خلاص شوید

ترافیک کلافت کرده؟ دیگه از کلاچ ترمز های مکرر خسته شدی؟ میخوای بعد از یه روز پر کار و استرس، سریع تر برسی خونه و استراحت کنی ؟ کاری نداره که؛ یه پیشنهاد فوق العاده برای رفت و آمد سریع روزانه بدون گیر کردن توی ترافیک ، اسکوتر برقی است. 

استفاده از اسکوتر برقی به جای موتور سیلکت

شاید بپرسید چرا موتور سیکلت نخریم؟ مشخصه بخاطر آلودگی هوا، آلودگی صوتی و از همه مهمتر پول بنزین که بلای جیب شماست. احتمالا بگید موتورسیکلت های برقی این مشکلات رو ندارند، حال به نظرتان خرید موتور برقی مقرون به صرفه است ؟موتورسیکلت های برقی و اسکوترهای برقی موتوری حدودا 2 تا 3 برابر اسکوترهای برقی قیمت دارند. پس اسکوترهای برقی مناسب ترین و بصرفه ترین وسیله ی تردد شهری می‌باشند.
حالا به نظر شما خرید اسکور برقی به صرفه است یا خرید موتوسیکلت؟

اسکوتر برقی صندلی دار

شاید بازم راضی نشی و گله از ایستادن در اسکوترهای برقی بکنی و دنبال راحتی بیشتر هستید، این مشکل هم حل شده و شرکت‌های مختلف در دنیا برای حل این مشکل اسکوترهای برقی صندلی دار را وارد بازار کرده‌اند.
اگرچه بسیاری از مردم اسکوترها را به عنوان یک وسیله حمل و نقل عمودی می‌دانند، صندلی‌ها موقعیت سواری راحت تری را بدون به خطر انداختن آزادی و و انعطافی که برای بسیاری از سوارکاران جذاب است، اضافه می‌کنند. این اسکوترها برای افراد سالخورده‌تر طراحی شده‌اند که توانایی ایستادن طولانی مدت را ندارند. 

آیا صندلی اسکوترهای برقی صندلی دار قابل حذف و نصب است؟

برای اکثر مدل های صندلی دار، صندلی ها قابل حذف هستند. تنها باید چند پیچ و مهره را باز کنید. ولی برخی از مدل ها مانند SEEV-800 که در تصویر زیر مشاهده می کنید. صندلی های ثابتی دارند که بخشی از ساختار اصلی اسکوتر می باشد و هرگز نمی توان آن را حذف کرد. 
طراحی و ارگونومی اسکوترهای صندلی دار با مدل های بدون صندلی متفاوت است و نصب صندلی روی اسکوتری که از ابتدا بدین منظور طراحی نشده است خیلی هوشمندانه نیست و ممکن است باعث بروز مشکلاتی شود. اما با این حال عده ی زیادی در سراسر دنیا این کار را انجام داده اند و به خوبی برای آن‌ها کار کرده است.

مزایای استفاده از اسکوتر برقی صندلی دار

بزرگترین مزیت این وسیله برقی، صندلی دار بودن آنها است که شما می توانید اسکوتر سواری کنید در حالی که نشسته اید. با این اسکوترها سواری راحت تری را تجربه می کنید و برای وقتی که خیلی خسته هستید و یا خیلی تنبلید این اسکوترها فرشته ی نجات شما هستند. مزیت فوق العاده ی دیگر اکثر این اسکوترها این است که زمانی که صندلی آن را نخواهید به راحتی می توانید آن را جدا کنید و هر زمان که نیاز داشتید دوباره آن را متصل کنید.

آیا شیائومی M365  و M365 pro صندلی دارند؟

این مدل های شیائومی جزو محبوب ترین مدل های اسکوتر برقی در سراسر دنیا می باشند و صندلی ندارند. اما هستند عده ای که به صورت سفارشی از شرکت شیائومی این محصول را با صندلی درخواست می دهند و یا صندلی را به صورت جداگانه سفارش می دهند و روی آنها نصب می کنند.

بهترین اسکوترهای برقی صندلی دار در دنیا

حال سه نمونه از بهترین و معروف ترین انواع اسکوتر برقی صندلی دار موجود در دنیا را به اختصار به شما معرفی می کنیم. 

Razor E300S Seated

این اسکوتر با لاستیک های ۹ اینچی و موتور ۲۵۰ واتی ۲۴ کیلومتر بر ساعت سرعت دارد و ۱۶ کیلومتر را با یک بار شارژ طی می کند. ۹ کیلوگرم وزن آن است و تنها ۴۰ دقیقه زمان برای شارژ شدن نیاز دارد. همچنین تا ۱۰۰ کیلوگرم وزن را تحمل می کنند.

Hiboy S2

این مدل که ۲۵ کیلومتر در ساعت سرعت را برای شما فراهم می کند، با موتور ۳۵۰واتی خود ۲۴ کیلومتر را با یک بار شارژ می پیماید. ۱۳ کیلوگرم وزن دارد و لاستیک های آن ۸٫۵ اینچی هستند.

Segway Ninebot ES2 + Seat

این مدل تاشو که 25 کیلومتر در ساعت سرعت را برای شما فراهم می کند، با موتور 300واتی خود 24 کیلومتر را با یک بار شارژ می پیماید. 13 کیلوگرم وزن دارد. لاستیک های 8 اینچی دارد و 3.5 ساعت زمان شارژ کامل آن است.

آیا اسکوتر برقی های صندلی دار تاشو است؟

بله اکثر مدل های صندلی دار تاشو هستند به غیر از برخی مدل ها بخصوص مدلهایی که صندلی آنها قابل حذف و نصب نیست.

آیا باید اسکوتر برقی صندلی دار بخرم؟

اسکوترهای برقی صندلی دار خیلی رایج نیستند. با اینکه مدل های بسیار جذاب و کاربردی از این مدل وجود دارد اما معمولا اولویت اول بسیاری این مدل نمی باشد. و مردم فقط در صورت نیاز اسکوتر برقی صندلی دار تهیه می کنند. دلیل اصلی تهیه ی این نوع اسکوترها قطعا راحتی است. بنابراین اگر دوست دارید در حین راندن اسکوتر بنشینید، یا مسیر رفت و آمد روزمره ی شما طولانی، پرترافیک و حوصله سر بر است اسکوترهای برقی صندلی دار قطعا بهترین گزینه ی پیش روی شماست.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

نحوه ارتباط*