اسکوتر برقی | قیمت اسکوتر برقی
سبد خرید خالی است.

قیمت اسکوتر برقی آفرود

اسکوتر برقی آفرود

قیمت اسکوتر برقی آفرود از هاوربردهای پر طرفدار برای همه ی رنجهای سنی می باشد. اسکوتر آفرود با داشتن لاستیک های پهن تر و آج های بیشتر قابلیت عبور از سطوح خاکی و شن و ماسه و لغزنده را دارد. این هاور برد 10 سانت عریض تر از سایز و مدل های دیگر اسکوتر است تا در هنگام عبور از پیچ تعادلش بهتر حفظ شود. اسکوتر هوشمند آفرود دارای دارای دو موتور با قدرت 400 وات می باشد. و از نظر تحمل وزن مانند سایزهای بالاتر 120 کیلوگرم تحمل دارد که البته پیشنهاد متخصصین ما استفاده تا وزن 80-90 کیلوگرم می باشد. اسکوتر برقی آفرود دارای چرخ با قطر22 سانتیمتر است یعنی معادل 8/5 اینچ که به اشتباه به نام  10 اینچ می گویند. این اسکوتر دارای باتری 20 سلولی لیتیومی است و با هر بار شارژ حدود 15-20 کیلومتر را طی مسافت می کند. البته نگه داشتن شارژ و سرعت اسکوتر برقی به عوامل دیگر نظیر وزن استفاده کننده، وزن خود اسکوتر و سطح در حال استفاده دارد. سرعت این اسکوتر 15-20 کیلومتر در ساعت است. اسکوتر برقی آفرود شیب های 20-25 درجه را به راحتی طی می کنند.

اسکوتر برقی آفرود

آیا اسکوتر برقی آفرود انواع مختلفی دارد:

اسکوتر آفرود
اسکوتر آفرود اتوبالانس اپ دار

قیمت اسکوتر برقی آفرود می تواند انواع مختلفی داشته باشد که همین امر باعث متغییر بودن قیمت می شود.

این امکانات مانند:
  • بلوتوث
  • ریموت
  • اتوبالانس
  • اپلیکیشن

بلوتوث:

بلوتوث به اسکوترها این امکان را می دهد تا آهنگ انتخابی شما در موبایل از اسپیکر اسکوتر برقی پخش شود که این امکان بسیار مورد علاقه استفاده کننده هاست.

ریموت:

ریموت کنترل امکان دیگری است که بعضی اسکوتر ها دارند.با ریموت می توانید اسکوتر را روشن و خاموش کنید البته در حالت استندبای یعنی باید اسکوتر از دکمه پاور روشن باشد تا بتوان از کنترل روشن خاموش کرد.

اتوبالانس:

مکانیزم اتوبالانس یا خود تعادل سیستم اتوماتیک صاف کردن دو کفه اسکوتر است که به حفظ تعادل و یادگیری اولیه کمک می کند. و برای وزن های کم پیشنهاد می شود.

اپلیکیشن:

اپلیکیشنی که روی موبایل نصب می شود و به شمایک سری امکانات می دهد.نظیر: نمایش میزان شارژ به عدد، نمایش میزان سرعت به عدد، نمایش محل قرارداشتن اسکوتر بخاطر داشتن جی پی اس، نمایش میزان مسافت طی شده. لازم به ذکر است اسکوتری که اپ دارد ریموت نمی تواند داشته باشد و یا بالعکس.

 دسته حمل:

یک مدل از اسکوتر های آفرود دارای دسته حمل به صورت تلسکوپی می باشد . که کشیده می شود و اسکوتر به راحتی پشت سر شما حرکت می کند.

نحوه خرید اسکوتر برقی آفرود:

برای خرید اسکوتر می توانید از طریق خرید اینترنتی از درگاه بانکی اسکوتر برقی ساپتک ایرانیان از طریق همین سایت اقدام به پرداخت نمایید و یا می توانید از ما درخواست لینک خرید کنید و برای شما لینک خرید ارسال خواهد شد و می توانید به راحتی پرداخت خود را انجام دهید.

نحوه ارسال :

پس از پرداخت و یا هماهنگی با ما ارسال اسکوتر در تهران توسط پیک کمتر از سه ساعت و در شهرستان ها ارسال از طریق تیپاکس یا باربری در کمتر از ۴۸ ساعت صورت خواهد گرفت. در تهران ارسال کمتر از دو ساعت انجام خواهد شد.

×